Kategorijas
Biostop pārtikas kožu līmslazds ar monitoringu (2gab.)

Biostop pārtikas kožu līmslazds ar monitoringu (2gab.)

4.78 EUR
Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde ar kurjeru, visa Latvija
Precīzu piegādes cenu jautājiet konsultantiem
Pakomāti un izsniegšanas punkti, no 2.49€
Piegāde no 1-3 dienām
Kurjera piegāde,Rīgas robežās no 3€

Lietošanas joma: Pārtikas svilnis (Plodia interpunctella), noliktavas kode (Ephestia elutella), miltu svilnis (Ephestia kuehniella) u.c. Nav efektīva drēbju kožu konstatēšanai.

Ierīce nesatur toksiskus insekticīdus, ir videi droša. Tā efektīvi pievilina vīriešu dzimtas kodes. Iedarbības laiks: 6 nedēļas no uzstādīšanas brīža.

Uzstādīšana:

Salokiet kartona plāksnīti trijstūra formā (1. attēls).
Noņemiet aizsargplēvi no korpusa lipīgās puses (2. attēls).
Ievietojiet pakaramo trijstūra augšpusē izdurtajos caurumos un nofiksējiet konstrukciju (3. attēls).
Izņemiet pievilinātāju no hermētiski noslēgtā iepakojuma un novietojiet uz pakaramā pa vidu trijstūra korpusam (4. attēls).
Pakariniet ierīci vai novietojiet uz plaukta telpā, kur novērojama kožu invāzija.

Novietojiet ierīci sausā, neputekļainā vietā. Regulāri pārbaudiet to. Ja ierīce ir pilna ar insektiem, tika piesārņota vai ir novietota pirms vairāk nekā 6 nedēļām, izmetiet to atkritumu tvertnē un nomainiet pret jaunu. Lai efektīvi kontrolētu pārtikas kodes, ir ieteicams lietot vismaz vienu ierīci uz 40 - 60 m3 telpas. Gadījumā, ja kožu invāzija ir augsta, ir ieteicams vienlaicīgi izmantot vairākas ierīces. Pārtika un ierīces, kas ir invadētas ar kožu oliņām, ir jāiznīcina.

Biostop pārtikas kožu monitoringa ierīci var glabāt 2 gadus oriģinālā iepakojumā, vēsā, sausā, tumšā telpā.

Glabāt bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā. Ierīci izmantot atbilstoši lietošanas instrukcijai. Nepieskarieties ierīces lipīgajai daļai. Pēc lietošanas, nomazgājiet rokas.

Iepakojumā: 2 monitoringa lipīgās ierīces, 2 pievilinātāji, 2 plastmasas pakaramie

Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).
© 2023 | plaukts.lv