Kategorijas
Protect inde graudi pelēm, žurkām Bromadiolone 0.05g/kg 4kg

Protect inde graudi pelēm, žurkām Bromadiolone 0.05g/kg 4kg

Grauzēja tips: Peles un žurkas
Veids: Graudi

Vairāk par šo preci
20.97 EUR
Piegāde
Ir noliktavā
Piegāde ar kurjeru, visa Latvija
Precīzu piegādes cenu jautājiet konsultantiem
Pakomāti un izsniegšanas punkti, no 2.49€
Piegāde no 1-3 dienām
Kurjera piegāde,Rīgas robežās no 3€

Detalizēta informācija

Ražotājs AES
Grauzēja tips Peles un žurkas
Veids Graudi

Aktīvā viela: Bromadiolons 0.005%

Ēsmu, kas ielikta šim mērķim paredzētā kastē, novietot vietās, kur mīt peles un žurkas, pie to ejām vai iespējamām patvēruma vietām. Izvietošanas laikā lietot respiratoru. Ārā ēku tuvumā ēsmu izvietot vietās, kas ir pasargātas no lietus.

Lietošanas deva ir atkarīga no infestācijas pakāpes: Peļu kontrolei 50 - 100 grami uz 5 m2. Žurku kontrolei 200 - 250 grami ik pēc 7 - 10 metriem. Ēsmu izliek gumijas cimdos, lai grauzēji nesajustu cilvēka klātbūtni.

Grauzēju nāve sāksies 4 - 5 dienu laikā pēc norīšanas. Ēsmu pārbaudīt katras 4 - 7 dienas un, ja nepieciešams, atjaunot apēsto un/vai prom aizvilkto ēsmu. Piesārņotas vai bojātas ēsmas tūlīt aizvākt un aizvietot ar svaigām. Ēsmas izvietošanu turpināt līdz grauzēju pilnīgai izzušanai. Ja ēsma paliek neaizskarta, bet grauzēji vēl aizvien ir, mēģināt ēsmas izlikt citās vietās. Atkarībā no infestācijas pakāpes un apstrādājamās platības lieluma, visu grauzēju izzušana ir sagaidāma 2 - 3 nedēļu laikā.

Produktu lietot tikai grauzēju kontrolei un saskaņā ar lietošanas instrukciju!

Kad līdzeklis tiek izmantots sabiedriskās vietās, apstrādes periodā platības ir jāmarķē un blakus ēsmām ir jābūt pieejamiem paziņojumiem. Tie izskaidro primārās vai sekundārās saindēšanās risku ar antikoagulantu, kā arī norāda neatliekamos pasākumus, kas jāveic saindēšanās gadījumā.

Pēc ēsmu izvietošanas rūpīgi nomazgāt rokas ar siltu ūdeni un ziepēm.

Ēsmu izvietot vietās, kur tai nevar piekļūt bērni, mājdzīvnieki, mājlopi un putni. Maisījums ir toksisks zīdītājiem un putniem. Ir aizliegts izmantot maisījumu nemērķa dzīvnieku kontrolei. Nepieļaut maisījuma nokļūšanu ūdeņos.

Iepakojums: 4 kg

Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).
© 2023 | plaukts.lv